امداد خودرو

اگر سیستم امداد خودرو وجود نداشت، بنظر شما چه مشکلاتی برای فضای شهری امروز بوجود می آمد. خیلی وقتها ماشین و خودرو شما دچار نقص فنی و تصادف می شود و ممکن است که قادر به حرکت نباشد، برای همین بهتر است وسیله ای شما را جابجا کند، سیستم امداد و یدک کش ماشین این کار را بصورت ساده و ایمن انجام می دهد.

هدف از یدک کش  ماشین و امدادرسان خودرویی چیست؟

نیسان یدک‌کش،نیسان جرثقیل و امدادخودرو وسیله ای  است که ماشین های خراب،از کار افتاده و ماشین های که در جایی درست پاک نشده اند را براحتی جابجا می کند.

ماشین بعد از تصادف کجا یدک کش می شود و امدادرسانی به خودرو به چه صورت است؟

وقتی نیسان یدک‌کش و نیسان جرثقیل یدک کش به ماشین شما می‌رسد، رانندگان ما از شما می‌پرسد که دوست دارید ماشینتان کجا برده شود. باید مشخص کنید که می‌خواهید ماشینتان به کدام مکانیک یا تعمیرگاه خودرو برود، اما اگر مطمئن نیستید، راننده یدک‌کش یا پلیس حاضر در صحنه احتمالاً می‌توانند گزینه‌هایی را به شما ارائه دهند. ما مکانیکی ها متنوع با نازل ترین قیمت را نیز می شناسیم.

امداد خودرو تهران

چگونه ماشین خود را بعد از تصادف یدک بکشیم؟

بهتر است اگر تصادف کردید، به کسی اجازه ندهید که شما را بکسل کند ،شرکت خدماتی ماشین شما را بکسل می کند. مسئولان و رانندگان باید بدانند خودروی شما چقدر آسیب دیده است تا آن را در گزارش پلیس تصادف بنویسند. معمولاً خودروها پس از تصادف به مکانیک و تعمیرگاه خودرو منتقل می‌شوند و این ممکن است برای چند روز دسترسی شما را به خودرو شما محدود کند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید.شما باید کاغذها یا اسناد ماشینتان را قبل از یدک کشی از ماشین خود خارج کنید.

برای کمک به خود درخواست یدک کش آنلاین را در شرکت ما ثبت کنید.

شرکت امداد وجدانی یک شرکت یدک کش آنلاین تهران می باشد، نیروهای ما به صورت 24 ساعته شبانه روز در تمام نقاط تهران آماده اراده خدمت می باشند.

چرا برای جابجایی خودرو بهتر است که از نیسان جرثقیل و یدک کش آنلاین بهره ببریم؟ چه مزایایی دارد؟

مزایای درخواست یدک کش آنلاین

  • اینکه شما قبل شروع کار قیمت کار را حدودی می دانید
  • موقعیت یدک کش و نیسان خودروبر را روی نقشه می توانید ببینید.
  • در تمام روز و در هر مکانی در دسترس خواهند بود.

 

امدادخودرو  شبانه روزی به این صورت می باشد که در هر ساعت از شبانه روز که با تیم ما تماس بگیرید، ما ماشین های خودروبر ، نیسان جرثقیل های خود را به شما می رسانیم. تیم ما در تمام نقاط تهران مثل یدک کش در غرب تهران، یدک کش در شرق تهران، یدک کش در زعفرانیه، یدک کش در تهرانپارس، دزاشیب، تجریش، بومهن، ظفر، قیطریه، سعادت آباد؛ برج میلاد و دیگر مناطق شهری تهران مستقر می باشد. این استقرار شامل روز نمی باشد، یکی از افتخارات ما داشتن نیروی زیاد می باشد که نیمی در طی روز و نیمی دیگر به صورت شبانه روزی در یدک کش آنلاین امداد وجدانی فعالیت دارند.

تلفن امدادخودرو

شرکت ما برای اینکه شما براحتی با پشتیبانی در تماس باشید، شماره تلفن امدادرسانی خودرو خود را زیر صفحه برای شما قرار دادیم،کافی است آن را لمس کنید و با ما در تماس باشید.

قیمت امداد خودرو

قیمت و تعرفه یدک کش آنلاین بستگی به مقدار کیلومتر طی شده و  نوع اتومبیل  متفاوت می باشد، اگر به طور مثال شما در گودال و چاه گیر کرده باشید،ما باید ماشینی که مجهز به جرثقیل و چرخ گیر هست برای شما بفرستیم، تا به کمک جرثقیل شما را گودال خارج کرده و با چرخگیر ماشین را سفت کرده و آن را بکشیم.

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو

 در هر کجای تهران، هستید برای گرفتن خدمات خودروبر،بکسل ماشین، نیسان جرثقیل، نیسان چرخگیر کافی است با خدمات امدادرسانی وجدانی تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. شعار ما کیفیت یدک کشی خدمات در کمترین زمان ممکن با پایین ترین قیمت می باشد.

قوانین یدک کشی و حمل خودرو چیست؟ و شما بعنوان کسی که ماشینش خراب است ، بهتر است چه نکاتی را بدانید؟

 

• طناب بکسل و چرخگیر باید روی هر دو وسیله نقلیه محکم بسته شود.

• طناب بکسل نباید بیشتر از 3.5 متر باشد.یعنی اگر با طناب و زنجیر بکسل ماشین را انجام می دهید. نباید کمتر از 3.5 و بیشتر از آن باشد.

• وسیله نقلیه در حال یدک کشی باید تحت کنترل فردی با گواهینامه معتبر رانندگی باشد.

• اگر از یک میله محکم برای یدک‌کشیدن وسیله نقلیه استفاده می‌شود یا چرخ‌های جلو از جاده بلند می‌شوند (با استفاده از کامیون یدک‌کش) باید ماشین یدک کش بهترین باشد.

• حداکثر سرعت مجاز برای یدک کشی وسیله نقلیه 30 کیلومتر در ساعت است.

• ورود افراد به وسیله نقلیه در حال یدک کشی ممنوع است.

خدمات حرفه ای امدادرسانی به خودرو در شهر تهران

ماشین های حمل ونقل خودرو براحتی یکی الی چند ماشین را در سطح شهر و حتی بین شهری جابجا می کنند. این ماشین ها به این صورت عمل می کنند که ماشین ها با زنجیر پشت ماشین بسته می شود، و دیگر تکان نمی خورد. این سیستم بیشتر برای ماشین های لوکس و نو و برای جابجایی از کارخانه و لنگرگاهایی که ماشین ها نو را از سایر کشورها وارد می کنند . مورد استفاده قرار می گیرد.

امداد خودر در شهر تهران

حمل انواع خودروهای صفر ، کارکرده و کلاسیک در سراسر تهران و کشور با قیمت مناسب و ارزان و بهترین کیفیت را فقط در امداد وجدانی داشته باشید.خدمات ما شامل حمل خودرو با یدک کش ،حمل با جرثقیل کفی بر،حمل در خودرو سریع ترین زمان،حمل خودرو به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد.

مفتخریم بگویم در هر کجای تهران باشید، ما در کنار شما خواهیم بود،با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و ماشین آلات و نیسان جرثقیل یدک کش و با اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص سعی در خدمت رسانی بهتر و رضایت خاطر شما عزیزان را داریم.

شعار ما همواره این است که درسریع ترین زمان برای ارائه خدمات امدادرسانی به خودرو رفع نقص فنی خودرودر محل حاضر شویم و شما را به نزدکترین تعمیرگاه معتبر و یا منزلتان برسانیم.

نظرات کاربران
09122506338