جرثقیل

نیسان جرثقیل در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

نیسان جرثقیل وسیله ای است که از آن معمولا برای حمل خودروهای تصادفی و آسیب دیده بیشتر استفاده می شود، بخاطر وجود دکل موجود در نیسان جرثقیل قابلیت این را دارد که ماشین را از گودال و چاله بیرون بکشد.

گاهی اوقات تصادف بطوری بوده است که ممکن است ماشین داخل گودال نرفته ولی ممکن است بدرون گارد ریل فرورفته باشد.دراین موارد وجود نیسان جرثقیل می تواند براحتی ماشین را از این مخمصه رها کند.

دکل جرثقیل نیسان  چگونه  جابجایی خودرو شما را آسان انجام می دهد؟

وقتی شما تصادف می کنید، بهتر است در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و با شمارههای امدادخودرو تماس بگیرید، نیسان جرثقیل وجدانی  به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد و پس از تماس وضعیت خود و ماشین را شرح دهید، اگر ماشین شما به هیچ علتی خاموش شده باشد و روشن نشود توصیه ما درخواست ماشین حمل خودرو می باشد.

نیسان جرثقیل

جرثقیل دکل دار – نیسان جرثقیل

چه زمانی به جرثقیل دکل دار و نیسان جرثقیل احتایج دارید؟ جواب این سوال بسیار واضح است. کسانی که به دلیل پنچری لاستیک ها، خالی شدن مخزن و باک بنزین یا مشکل موتور قادر به حرکت در جاده و خیابان نیستند، باید تحت هر شرایطی یدک کش شوند. اگر در یک بزرگراه لاستیک شما پنچر شد، بهتر است ماشین خود را در خطوط اضطراری تعیین شده تعویض کنید. در غیر این بهتر است که صورت خودروی شما برای جلوگیری از انسداد ترافیک یدک می شود.

شماره جرثقیل نیسان

رانندگان ما بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده یدک کش ماشین شما با نیسان جرثقیل مجهز می باشند. پس از اینکه شما با شماره یدک کش نیسان تماس گرفتید. رانندگان ما کمتر از 20 دقیقه با جرثقیل دکل دار در کنار شما خواهند بود. اگر ماشین شما در جایی گیر کرده باشد. با جرثقیل دکل دار شما را براحتی از چاله و گودالی که در آن افتاده اید خارج می کنیم.

خدمات ما در امداد خودرو وجدانی شامل چه قسمت هایی می شود؟

ما مفتخریم اعلام کنیم با داشتن 10 سال سابقه در زمینه یدک کش و نیسان جرثقیل و خودروبر می توانیم براحتی و آسودگی شما را از هرجای تهران به منزل یا تعمیرگاه مورد اطمینان خودتان ببریم، بدون اینکه کمترین صدمه ای به ماشین شما وارد شود.

متاسفانه بارها شاهد بودیم بعضی از خدمات برخی از شرکت های امداد خودرو،باعث صدمات بیشتر به ماشین شده است.خوشبختانه ما هر پنج ماه رانندگان خود را با سیستم بروز جهانی آپدیت می کنیم و ماشین آنها نیز در حین آموزش چک می شود تا همیشه سالم و سرحال باشد.

شماره جرثقیل نیسان

نیسان جرثقیل امداد خودرو وجدانی همواره آماده است کمتر از 20 دقیقه پیش شما عزیزان باشد... به محض اینکه برای درخواسن بکسل ماشین خود تماس گرفتید، آماده کمک به شما هستیم. ما همیشه مشتریان خود را در اولیت اول خود قرار خواهیم داد. زیرا ایمنی ماشین شما و خدمات عالی دغدغه شماره یک ما است.

در اینجا در سرویس نیسان جرثقیل امداد خودرو ، ما معتقدیم که این موقعیت استرس زا تا جایی که می تواند بدون صدمه به خودرو شما باشد. برخی از شرکت‌های رقیب برای ابتدایی‌ترین خدمات آمدن و بکسل ماشین هزینه بیشتری دریافت می‌کنند و بسیاری از اوقات شما در نهایت از جیب خود پول بیشتری می‌پردازید و ممکن است برای مدتی بدون وسیله نقلیه بمانید.

خدمات یدک کش غرب و شرق تهران ما تمام تلاش خود را می کند تا چند روزی مجبور نشوید خودرو خود را واگذار کنید. ما طیف وسیع تری از خدمات را به مشتریان خود نسبت به رقبا ارائه می دهیم و این چیزی است که ما را از سایر شرکت های یدک کش در تهران متمایز می کند. خدمات مطمن، قیمت ارزان یدک کش و تنوع در امداد رسانی ما را نسبت به سایرین ویژه کرده است.

نیسان جرثقیل 24 ساعته و شبانه روزی

از هر راننده ای بپرسید که یکی از ترس های که هنگام رانندگی دارند چیست، و آنها احتمالاً به شما خواهند گفت که در موقعیتی قرار می گیرند که باید با یک راننده یدک کش تماس بگیرند.چرا که نمی توانند در آن موقعیت به هرکسی اعتماد کنند. متأسفانه، اکثر مردم لاستیک زاپاس، کابل جامپر یا بنزین اضافی در خودرو شخصی خود ندارند، که باعث می شود هروقت به هرکدام احتیاج داشته باشند و نباشند دچار دردسر شوید.

حتی اگر همه وسایل مورد نیاز خود را همراه داشته باشید، اگر بی‌تجربه باشید، یدک کش بدون نیسان جرثقیل یک کار بسیار خطرناک است که با مشکلات ماشین سر و کار داشته باشید. این کار را به متخصصان آموزش دیده، و رانندگان ماهر ما در امداد وجدانی مانند ما، که تجربه و تجهیزات لازم برای انجام درست کار را در هرساعت شبانه روز داریم، بسپارید.

مردم فراموش می کنند که وسیله نقلیه آنها یک ماشین است و تمام اجزای مکانیکی در نهایت نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. با این حال، هنگامی که روزانه برای محل کار یا مدرسه در حال رانندگی در مسیر بین ایالتی هستید، ممکن است خود را یک بمب ساعتی تیک تاک ببینید.

مهم نیست که خودروی شما چگونه آسیبی  را دیده است، رانندگان نیسان جرثقیل با هر تماس شما به سرعت در کنار شما حضور خواهند داشت. شما می توانید برای تمام نیازهای یدک کشی و کمک های کنار جاده ای خود به ما اعتماد کنید، از جمله:

شماره جرثقیل نیسان

بکسل ماشین 24 ساعته

یدک کش موتور سیکلت

خدمات باتری به باتری

پنچرگیری

قفل خودرو

خدمات تحویل سوخت

حمل خودرو لوکس

ما راه حل های بیشتری را برای رانندگان نسبت به سایرین ارائه می دهیم. خدمات جرثقیل دکل دار ما  یکی از مقرون به صرفه ترین و حرفه ای ترین خدمات ما می باشد. در طول 24 ساعت شبانه روز و یدک کش در مواقع اضطراری به شما کمک می کنیم. رانندگان نیسان های یدک کش ما منتظر تماس شما هستند. خدمات یدک کشی در شب یکی از تخصص های ما است، فراموش نکنید.

 

 

نظرات کاربران
09122506338