یدک کش

یدک ماشین در تهران یکی از محل های پر تردد تهران می باشد، که ممکن شما هم گذری به آن اطراف یا برای دیدن برج میلاد یا گشت و گذار در سعادت آباد داشته باشید. اگر با ماشین خود رفته باشید، نقص فنی هرگز از قبل اطلاع نمی دهد، ممکن است شما دچار تصادف و یا خاموشی ماشین بدون دلیل باشید.

نیروهای ما در سراسر غرب تهران و در تمام محلات آن هم در حال گشت زنی مداوم و هم در مکانهای مشخصی ایستاده اند، کافی است با شماره شماره یدک کش تهران و شماره های ما در غرب تهران تماس بگیرید، در کمترین زمان ممکن کنارتان خواهیم بود.

امدادخودرو

یدک کش شبانه روزی تهران در کدام محلات فعالیت دارد؟

وجدانی در تمامی محلات تهران و شمالی تهران مستقر است، ولی برای اطمینان شما لیست تعدادی از محلات را که همواره در حال تردد هستیم را برای شما بیان می کنیم.

غرب در پونک، نیسان جرثقیل غرب درصادقیه، حمل خودرو در غرب تهران در ستارخان،، حمل خودرو در غرب تهران در جنت آباد،یدک ماشین در شهران،در غرب تهران در محله شهر زیبا، نیسان چرخگیر در غرب تهران در محله طرشت،در طرشت، نیسان چرخ گیر در گیشا،در محله شهرک اکباتان، حمل خودرو در محله اکباتان،در تهرانسر،در شهر آرا، خودروبر غرب تهران در محله آزادی، نیسان جرثقیل در میدان آزادی و اطراف آن،در کوی فردوس،نیسان جرثقیل در محله دریاچه چیتگر، بکسل ماشین در کن و وردآورد تهران، این ها تنها چند نمونه از چندین محله پرتردد غرب می باشد، که برای شما لیست کردیم، براحتی شما را به هرجای تهران بخواهید منتقل می کنیم.

امداد خودرو شبانه روزی غرب تهران آیا بصورت شبانه روزی است؟

یکی از خدمات ویژه ما در شرکت امداد خودرو وجدانی، خدمات 24 ساعته در طول شبانه روز می باشد، ما در حقیقت یک شرکت یدک کشی غرب تهران هستیم، که آماده ایم تمامی خدماترا از جمله، نیسان جرثقیل،بکسل ماشین، سوخت رسانی و خدمات باتری به باتری را براحتی انجام می دهد.

امداد خودرو وجدانی در غرب تهران یک شرکت خدمات اضطراری سریع، دوستانه و کامل است که در منطقه بزرگ تهران و غرب تهرات خدمات رسانی می کند. با بیش از ده سال سابقه کار و داشتن بیش از 200 نیرو در سراسر تهران، برای ارائه خدمات بکسل کارآمد و بدون آسیب آماده خدمت رسانی می باشیم که مشتریان خود را در اولین بار و هر بار راضی می کنیم، چرا که خدمات سریع و کارآمد از ویژگی های ما می باشد.

برای خدمات بکسل ماشین  24 ساعته در هر زمان با ما تماس بگیرید.ما آماده کمک به شما هستیم.

همیشه خرابی ماشین یکی از مشکلات اعصاب خورد کن حتی در طی روز می باشد ، این امر استرس شما را در شب بیشتر خواهد کرد. فکر کنید ساعت 4 صبح، این اتفاق برای شما و ماشینتان بیفتید.ممکن است وسوسه شوید که ماشین خود را ترک کنید و با یکی از دوستان یا اعضای خانواده تماس بگیرید تا شما را به خانه بیاورند. اما استفاده نیسان چرخگیر 24 ساعته، گزینه بهتری دارید. مهم نیست ماشین شما کجای تهران  گیر کرده است، در هر کجای تهران چه در شمال تهران، چه در محدوده غرب باشید، نیروهای ما براحتی به شما می رسند.

نیسان یدک کش

شرکت امداد خودرو وجدانی در تهران یکی از اهداف  خود برای اینکه بهترین شرکت امدادخودرو در تهران باشد را خدمات 24 ساعته نیسان یدک کش غرب تهران و شرق تهران قرار داده است، ما معتقدیم که باید در تمام ساعات روز در دسترس باشیم. از این گذشته، شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی به یک نیسان نیاز دارید.نیروهای ما بلافاصله بعد از اولین تماس، کمتر از 20 دقیقه کنار ماشین شما خواهند بود، با آرامش کنار شما خواهند بود و  استرس ناشی از خاموشی و تصادف ماشین را از بین می برند. با ما، می‌توانید آسوده خاطر باشید و بدانید که هرگز زمان بدی برای تماس با ما وجود ندارد - ما همیشه یک راه‌حل سریع و مقرون به صرفه آماده و منتظر هستیم.

یدک کش

تیم رانندگان مستقر و در حال تردد در تهران

خطوط تلفن و اپراتورهای ما همیشه آماده پاسخگویی می باشند. چه اول صبح با ما تماس بگیرید چه تا آخر شب، فرقی نمی کند، برخلاف سایر شرکت ها ما آماده پاسخگویی هستیم. کارکنان ما در شرکت شهرک غرب و غرب تهران با دقت فراوان موقعیت شما و جزئیات وضعیت شما را یادداشت خواهند کرد.اینکه ماشین شما بدلیل نقص فنی کار نمی کند و یا اینکه دچار سانحه شدید، فرقی برای ما نمی کند.همچنین واتساپ شرکت فعال است، شما می توانید لوکیشن خود را برای ما ارسال نمایید.

 اگر در جاده در موقعیت یا منطقه خطرناکی گیر کرده اید، ما شما را به محلی امن مثل خانه خودتان و یا نزدیکترین مکانیکی می رسانیم،از آنجا، که نیروهای ما خبره هستند، وضعیت شما را برای آنها مخابره می کنیم، تا شما را به جای مناسب انتقال دهند.ما آماده هستیم تا بدون توجه به زمان روز یا شب وارد عمل شویم. متخصص یدک ماشین خود را بدون معطلی اعزام می کنیم. می توانید انتظار داشته باشید که آنها به سرعت در صحنه حاضر شوند.

بکسل اضطراری 24 ساعته و امداد خودرو غرب تهران

به عنوان یک شرکت، ما سرمایه گذاری های قابل توجهی در وسایل نقلیه و تجهیزات خود انجام داده ایم تا بتوانیم به اندازه کافی به هر نوع تماس شما جهت انواع بکسل خودرو و حمل خودرو و جرثقیل خودرو  پاسخ مناسب دهیم. به لطف ناوگان چشمگیر ما از نیسان های  پیشرفته و کارکنان توانمند و دارای مجوز مناسی، هیچ وضعیت اضطراری وجود ندارد که نتوانیم با سرعت و کارایی آن را حل کنیم.

مشتریان ما در حوادث کوچک و بزرگ به ما اعتماد دارند. از جمله خدماتی که می توانیم به شما ارائه دهیم عبارتند از:

  • بکسل چرخگیر نیسان
  • بکسل کامیون
  • امداد جاده ای
  • خدمات تحویل بنزین

 

یدک کش در محله های تهران :یدک کش در تهران

شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، دروس، زرگنده، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، حسین‌آباد، مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه،آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، ونک

جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد شهرک رسالت بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد

شرق تهران

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان

غرب تهران

جنت آباد، پونک، شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک , شهرک امیر کبیر، کن، وردآورد، شهرک گلستان، چهار دیواری، تهران ویلا، سعادت آباد ،شهرک غرب، فرحزاد، چهار دیواری، جیحون، هاشمی، دامپزشکی، مهرآباد

نظرات کاربران
09122506338