بکسل ماشین

بکسل ماشین

بکسل ماشین چیست و راننده بکسل چه وظایفی دارد؟

وظیفه اصلی یک راننده کامیون یدک کش کشیدن وسیله نقلیه به خارج از جاده است. قبل از اینکه بتوانند این کار را با موفقیت انجام دهند، ابتدا باید مطمئن شوند که ماشین به طور ایمن به کامیون یدک‌کش متصل شده است.

خودروهایی که نیاز به یدک کشی دارند ممکن است در شرایط متفاوتی باشند. راننده یدک کش باید آن موقعیت ها را ارزیابی کرده و راه حل مناسبی بیابد. گاهی اوقات، آنها به تجهیزات مختلفی برای بکسل ماشین موفق ماشین نیاز دارند. در مواقع دیگر، وضعیت فقط به ساده ترین حالت یعنی بکسل ماشین نیاز دارد.

مهم نیست که از چه کامیون یدک‌کشی برای بکسل ماشین استفاده می‌شود، رانندگان جرثقیل یدک‌کش باید آن‌ها را به درستی در جای خود محکم کنند. آنها همچنین باید بدانند که چگونه با احتیاط رانندگی کنند تا خودروهایشان در حین حمل و نقل آسیب بیشتری نبیند.

آیا رانندگان ما در امداد خودرو وجدانی تعمیر و نگهداری تجهیزات را می دانند؟

رانندگان یدک کش و بکسل کردن ماشین نیز وظیفه نگهداری تجهیزات خود را بر عهده دارند. رانندگان و تیم ما به طور مرتب ماشین های حمل خودرو خود را بررسی کنند و از عملکرد صحیح آنها اطمینان حاصل کنند.همه این ها باعث می شود که کمک می کند تا مطمئن شوند که یدک کش آنها در حین استفاده دچار مشکل نمی شوند.و براحتی به شما خدمت رسانی می کنند.

بکسل ماشین چیست؟

در ابتدا بهتر است بدانیم که بکسل ماشین چیست؟ و برای بکسل کردن ماشین چه چیزهایی را باید رعایت کنیم. در ابتدا بدانید که به هیچ وجه اصلا ماشین خود را با ماشین دیگر بکسل نکنید، چراکه دچار صدمات جبران ناپذیری می شوید که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

بکسل کردن در حقیقت عمل کشیدن وسیله نقلیه به پشت وسیله نقلیه دیگر است. وسیله نقلیه ای که کشش را انجام می دهد، ماشین یدک کش و وسیله نقلیه ای که کشیده می شود، ماشین بکسل شده گفته می شود. برخی از انواع متداول یدک کشی عبارتند از نیسان جرثقیل، خودروبر،نیسان چرخگیر، حمل و نقل خودرو این انواع یدک کش ماشین می باشند.

چگونه یدک کشی اشتباه و بکسل غلط می تواند به یک وسیله نقلیه آسیب برساند؟

وقتی صحبت از بکسل ماشین می شود،شاید دلتان بخواهد بدون دادن کمترین هزینه ای ماشین خود را با ماشین دوست و یک آدم گذری بکشید و از زیر هزینه یدک کشی و قیمت بکسل ماشین در بروید. وهمچنین  می توانید خدمات امداد جاده ای وجدانی یا خدمات یدک کش ماشین داشته باشید.

برخی از مشکلات را می توان به راحتی در محل حادثه و تصادف برطرف کرد در حالی که برخی دیگر نمی توانند، بنابراین ماشین باید به تعمیرگاه برده شود و آنجا یا یک عمیر سرپایی انجام شود و یا اینکه مدتی در آنجا بماند.با این حال، یکی از نگرانی های بسیاری از کسانی که با ما تماس می گیرند این است که، آسیب بیشتری به ماشینشان و  خودروی خود به دلیل یدک کشی اشتباه و بکسل بد صورت نگیرد، است. این ما را به این سوال سوق می دهد که آیا یدک کشی و بکسل  به خودرو آسیب می زند.

خوب، خطر آسیب رساندن به وسایل نقلیه ای که یدک می شوند وجود دارد، به خصوص اگر از افراد حرفه ای برای یدک ماشین خود استفاده نکنید تا آنها را برای شما انجام دهند. با این حال، زمانی که متخصصان با تجربه ای را انتخاب کنید که دقیقاً می دانند چه کاری باید انجام دهند، می توان از آسیب های عمده جلوگیری کرد.پس جای برای نگرانی وجود نخواهد داشت.

اما بهتر است بدانیم که خودرو هنگام یدک کشی چه نوع آسیبی می تواند داشته باشد؟

برخی از خودروهایی که یدک‌کش می‌شوند، چرخ‌های محرک یا گیربکس آنها آسیب دیده‌اند. در صورتی که هنگام یدک‌کشیدن خودرو، چرخ‌های محرک در جاده کشیده شوند و گیربکس در حالت خنثی نباشد، انتظارداشته باشید که. به غیر از گیربکس، می توانید انتظار لاستیک ها، موتور و اتصالات آسیب دیده را نیز داشته باشید.

با این حال، متخصصان و رانندگان حرفه ای ما این اشتباه مبتدی و ساده را که گیربکس را در حالت خنثی است را قرار نمی دهند، مرتکب نمی شوند. آنها همچنین می دانند که از چه نوع یدک کش برای وسیله نقلیه شما استفاده کنند و چگونه آن را به درستی به کامیون یدک کش متصل کنند تا آسیب نبیند.

چند نکته مهم در بکسل خودرو  را همواره به یاد داشته باشید:

1- اگر طناب و سیم بکسلی که به خودرو شما سفت نباشد، هنگام جابجایی، ماشین شما ممکن است از جاده منحرف شود، رانندگان تیم امداد خودرو ما از سیم بکسل محکم و قوی برای جابجایی همراه قفلهای محکم بهره می برند.

2- شما بعنوان خودرو آسیب دیده بهتر است، چراغهای عقب ماشین خود را حتی در روز روشن کنید،تا به دیگران اخطار دهید که ماشین شما دچار آسیب شده است.

3- رانندگان و ماشین های بکسل ماشین همواره یک علامت خطر هنگام بکسل روی ماشین خود و شما قرار می دهند.

4- بهتر است که بگذارید راننده کار خودش را بکند و از او نخواهید از جاده های شلوغ شما را عبور دهد .

 

همواره با شماره خدمات بکسل ماشین تماس بگیرد و از آنها درخواست یدک کش آنلاین را داشته باشید،برای بکسل کردن خودرو خود هرگز ار افراد غیر حرفه ای کمک نگیرید. توصیه ما همواره استخدام فرد حرفه ای برای انجام بهترین خدمات بکسل می باشد که شما بی دغدغه و بدون کمترین خسارت به مقصد برسید.

شماره بکسل ماشین در تمام صفحات سایت ما تکرار شده است، کافی است بر روی دکمه تماس ضربه بزنید ، تا به طور خودکار گوشی شما با پشتیبانی ما در شرکت خدماتی بکسل تماس بگیرد.شماره های ما همواره و در هر ساعت شبانه روز آماده کمک به شما خواهند بود.

ما بارها درباره مضرات بکسل ماشین به صورت فردی و با افراد غیر حرفه ای برایتان گفته ایم، چراکه این بکسل کردن باعث می شود که ماشین شما آسیب جدی تر را ببیند.شاید در ماشین خود قلاب بکسل ماشین داشته باشید و آن را تهییه کردیدف در مواقعی که خسار ماشین شما زیاد است ما توصیه ای برای استفاده از این قلابها نداریم.

آیا ماشین بکسل کننده دچار خرابی می شود؟

بله گاهی ممکت است به ماشین کسی که دارد، خودرو شما را جابجا می کند صدمه وارد شود.چرا ممکن است صفحه کلاج خود را خراب کنید.همچینین باید خراب شدن دیسک ماشین دوست خود را نیز پیش بینی کنید، علاوه بر اینکه بنزین زیادی هم ماشین بکسل کننده مصرف می کند

نظرات کاربران
09122506338